WYCIECZKA NA FARMĘ ILUZJI

1 czerwca uczniowie klasy 4 i 5 odwiedzili park edukacji i rozrywki - Farmę Iluzji w Mościskach koło Trojanowa.

Czy wiecie, co to jest latająca chata tajemnic, zakręcony domek, pokój Amesa czy lewitujący kran?  Jak zwyciężyć w laserowej misji?  Jak przejść przez labirynt luster? I czy możliwa jest głowa na talerzu? ;)

Uczniowie klasy 4 i 5 już wiedzą, bowiem w towarzystwie pani Małgorzaty Bulsy, pani Zofii Piechoty oraz pani Marty Piasek 1 czerwca br. odwiedzili park edukacji i rozrywki o nazwie „FARMA ILUZJI”, poznając przy tym wyżej wymienione atrakcje oraz mnóstwo innych. Miło było oderwać się od szarej codzienności i przenieść w świat magii i imaginacji.

Na długo również zapamiętamy spotkanie z niezwykłymi mieszkańcami farmy: kucykami, króliczkami, kózkami afrykańskimi, a nawet żółwikami. Jednak chyba największą frajdę dostarczyły dzieciom dmuchańce….

Wszyscy doskonale się bawiliśmy!!! To był dzień pełen radości i śmiechu. Zachęcamy do oglądania zdjęć z naszej wyprawy. Tylko czy są prawdziwe?...